Bu site BÜYÜKKALE Hukuk ve Danışmanlık Bürosuna (“BÜYÜKKALE” olarak anılacaktır.) ait olup münhasıran onun tarafından işletilmektedir.

Kullanıcı olarak www.buyukkalehukuk.com adresini ziyaret ettiğinizde aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul edersiniz:

  • Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel düzeyde, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,
  • Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da yasal düzenlemelerden kaynaklanan telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları dahil her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakları ile korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da hakları elinde bulundurandan önceden yazılı izin almaksızın kullanmamak, üçüncü kişilerin kullanımına sunmamak
  • Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek
  • Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak davranışlardan kaçınmak.

Bu site Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu web sitesine link yaratmak yasaktır.

Web sitemizde yer alan bilgiler hukuki mütalaa veya tavsiye değildir. Büromuz bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez.

Web sitemiz ve sitede yer alan bilgiler, hukuki mütalaa verilmesi ya da avukatlık ilişkisi kurulması için bir davet veya öneri değildir. Çalışma şartlarımız hakkında mutabakat sağlanarak işin kabul edildiği tarafımızdan açıkça beyan edilmediği sürece bu site vasıtasıyla irtibat kurulması, hukuki hizmet talep edilmesi veya hukuki işlem talimatı verilmesi ile Avukat – Müvekkil ilişkisi kurulamaz. Büromuzun herhangi bir işi kabul etmesi için öncelikle mevcut müvekkillerimiz ve işlerimiz ile ilgili olarak herhangi bir menfaat çelişkisi olmaması ve tarafımızca açıkça kabul edilmiş olması şarttır.

Sitemizde yer alan yasal metinler, İngilizce tercümeler, makaleler vb. sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları büromuza aittir.

İlave bilgi istekleriniz, şikâyet ve önerileriniz için tarafımıza başvurabilirsiniz.

Menü