Sosyal Sorumluluk

Eğitim ve Sanata önem veren her toplum, geleceğe hazırdır.

BÜYÜKKALE Hukuk ve Danışmanlık Bürosu (“BÜYÜKKALE” olarak anılacaktır.) olarak şeffaf, adil ve hesap verilebilirlik anlayışının yanında sosyal sorumluluk bilinciyle kuruluşunun ilk gününden itibaren topluma her yönden üst düzeyde fayda sağlama amacındadır. BÜYÜKKALE Topluluğu, sosyal sorumlulukların da insan odaklı hareket etmektedir.

HEDEFİMİZ ve İLKELERİMİZ

Büyükkale Topluluğu olarak doğruluk, dürüstlük, sorumluluk, güven ve saygı temel değerlerimizdendir. Bize rehberlik eden değerlerimiz ışığında sosyal sorumluluklarımızı ve projelerimizi ayrım yapmaksızın bütün kesimlere eşit ve adil olarak ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Hedeflerimizi destekler nitelikte üç ilkeyi temel alarak hareket etmekteyiz.

  • Pro Bono & Sosyal Sorumluk Projelerimiz
  • Çeşitlilik & Kapsayıcılık
  • Sürdürülebilirlik

POLİTİKAMIZ ve ODAK NOKTAMIZ

Büyükkale Topluluğu olarak esas ilkelerimiz ve temel değerlerimiz kapsamında yöneticilerimiz, çalışanlarımız ve gönüllü müvekkillerimizle birlikte sosyal sorumluluk faaliyetlerimizi her koşulda hukuka uygun sürdürülebilir hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu çerçevede sosyal sorumluluk anlayışımızın kapsamını ve projelerimizi sınırlandırmadan her gün bir yenisini ekleme düşüncesiyle hareket etmekte ve topluluğumuzu daha ileriye aralıksız taşımayı hedeflemekteyiz.

BÜYÜKKALE Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerimiz, Birleşmiş Milletler (BM) zirvesinde Dünya liderlerinin kısa sürede başarmak için üzerinde uzlaştığı sürdürülebilir kalkınma için küresel amaçlar dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

KÜRESEL AMAÇLAR

küresel amaçlar

Bizimle iletişime geçin.
+90 352 221 39 86 Hemen Arayın!

Bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. İletişim adreslerimiz İletişim Sayfamızdadır.

Menü