İdare ve Vergi Hukuku

Ana Sayfa

İdare ve Vergi Hukuku

Dünya devleti ebedi değildir. Fani cihanda hiç kimse de ölümsüz değildir. İnsanların dünyada nefesleri sayılıdır ve ölümsüzlük kapısı kapalıdır.

Fatih Sultan Mehmet

idare ve vergi hukuku

BÜYÜKKALE Hukuk ve Danışmanlık Merkezimiz idare hukuku alanında müvekkillerine, idari otoriteler ile her türlü ilişkilerinde, idare ile gerçekleştirilecek imtiyaz sözleşmeleri, yap-işlet-devret sözleşmeleri, özelleştirmeler ve kamu özel ortaklığı (PPP) projelerinde danışmanlık hizmeti sunar. Bu projelerin hukuki riskleri hakkında inceleme yapılması, ilgili kamu otoriteleri ile iletişimin yürütülmesi, projeye dair sözleşmelerin müzakere edilmesi ve imzalanması süreçlerini takip eder. Müvekkillerine ait yatırımların çevresel etki değerlendirme sürecinde ortaya çıkabilecek hukuki sorunlar ve ÇED raporları aleyhinde açılan davalarda da hukuki destek sunar. Bunun yanı sıra, müvekkiller aleyhine düzenlenen para cezası, izin-ruhsat iptali vb. her türlü idari işleme karşı idari işlemin iptali davaları ve idari işlemlerden doğan tazminat talepli davalarda da müvekkillerini temsil eder.

Vergi danışmanlığı hizmetleri kapsamında ise sahip olduğu vergi hukuku uzmanlığını birleşme ve devralmalar, bankacılık ve finans, sermaye piyasaları, gayrimenkul ve inşaat, şirketler hukuku ve genel kurumsal danışmanlık ve uluslararası ticari işlemler alanlarındaki engin bilgi birikimi ile birleştirerek ticari işlemler nedeniyle oluşabilecek vergi riskleri hususunda danışmanlık yapmaktadır.

İdare ve Vergi Hukuku

İletişim Formu

    Bizimle iletişime geçin.
    +90 352 221 39 86 Hemen Arayın!

    Bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. İletişim adreslerimiz İletişim Sayfamızdadır.

    Menü