Hakkımızda

Tarihçemiz

BÜYÜKKALE Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Kurucumuz ve Yöneticimiz Mustafa Büyükkale tarafından Orta Anadolu’nun en önemli ticaret kenti Kayseri’de hayata geçirilen Hukuk ve Danışmanlık kuruluşudur. Uluslararası vizyona, hedefe ve tam bağımsız yapısıyla müvekkillerine hukuki çözüm üretmekte yetkin ve başarılı bir hukuk bürosu olarak tanınmaktadır.

BÜYÜKKALE Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak hedefimiz müvekkillerimizi başarıya ulaştıracak kalitede hizmet vermektir. Büyükkale Topluluğu olarak başarı, doğruluk, dürüstlük, sorumluluk, güven, objektiflik, etkinlik, verimlilik ve saygı temel değerlerimizdendir.

BÜYÜKKALE olarak faaliyetlerimizi uluslararası standartları dikkate alarak kaliteli, müvekkil memnuniyeti odaklı, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmekteyiz.

Hizmetlerimiz

büyükkale hukuk flama

Dünya değişiyor, o halde değişimde biz de varız…!

Belirsizliklerin her geçen gün arttığı çağda yaşıyoruz. Değişim kavramı yeni değil fakat artık hiç olmadığı kadar hızlı, etkili ve önemli oldu. Dolayısıyla gündemimizin tam merkezinde yer alıyor. Müvekkillerimizle uzun soluklu ilişkilerimiz ve ilham veren örnek duruşumuzla bundan sonraki dönemde de değişimin küresel öncüsü olmayı hedefliyoruz. Değişimin kaçınılmaz olduğu bu dünyada yeni iş modellerimiz ve anlayışımızla değişime liderlik göstereceğimizi düşünüyoruz.

Yetkinlik Odaklı Ekip

Kuruluşumuzdan bu yana gerekli bilgi ve yetkinliklere sahip topluluk olma hedefiyle hareket ediyoruz. Ekibimizin alanlarında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklandık. Yaklaşımımızın sonucu olarak ekip arkadaşlarımızın çalışma potansiyellerini verimli ve huzur içerisinde sergilediklerini gözlemliyoruz

Büyük Resmin Parçasıyız

Birleşmiş Milletler (BM) zirvesinde Dünya liderlerinin kısa sürede başarmak için üzerinde uzlaştığı sürdürülebilir kalkınma için küresel amaçları arasında yer alan Barış, Adalet ve Güçlü Kurumlar ilkesini destekliyor. Büyükkale Topluluğu olarak hukukun üstünlüğünün ulusal ve uluslararası düzeylerde geliştirilmesi ve herkesin adalete eşit biçimde erişiminin güvence altına alınmasının desteklenmesine ihtiyaç olduğunu düşünüyor ve büyük resmin parçası olduğumuzu beyan ediyoruz.

Bizimle iletişime geçin.
+90 352 221 39 86 Hemen Arayın!

Bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. İletişim adreslerimiz İletişim Sayfamızdadır.

Menü